Satisfaction - dołącz do nas na Facebooku Satisfaction - obejrzyj nas na youTube 

WARSZTATY MUZYCZNE WE WROCŁAWIU

Zapraszamy na lekcje gry na instrumentach w ramach zajęć grupowych w ośrodkach kultury we Wrocławiu oraz prywatnych szkołach muzycznych. Prowadzimy naukę gry na pianinie, perkusji oraz gitarze. Wkrótce lekcje gry na gitarze Wrocław w formie zespołu gitarowego.

Satisfaction Live Cover Band - zespół na imprezy firmowe

Satisfaction Style to jedna z naszych propozycji dedykowanych na imprezy firmowe oraz bankiety. Proponujemy jeden z czterech różnorodnych tematycznie programów muzycznych: Disco Night Fever, Blues Brothers Party, Funky Pop Dancefloor oraz Smooth Jazz Evening. Na co dzień gramy we Wrocławiu, ale dojeżdżamy również do takich miast jak Katowice, Gdańsk czy Warszawa. Naszą specjalnością jest oprawa muzyczna eventów, spotkań biznesowych i kameralnych bankietów.

Najlepszy zespół na Sylwestra – oprawa muzyczna imprez firmowych i balów sylwestrowych

Mamy doświadczenie w graniu i prowadzeniu imprez sylwestrowych dla dużych firm i hoteli. Mieliśmy przyjemność bawić gości w Dworze Elizy SPA w stylistyce popowej, Hotelu Bossa Nova Hotel&Sound w klimatach rockowych oraz na Międzynarodowych Targach Gdańskich, gdzie braliśmy udział w filmowym sylwestrowym show. Zapraszamy do współpracy.

Sylwester dla MTG Gdańsk

Zespół muzyczny Satisfaction - Sylwester dla MTG Gdańsk

Dziękujemy Międzynarodowym Targom Gdańskim za znakomitą imprezę. Granie dla tak wspaniałej publiczności to dla nas czysta przyjemność. Impreza utrzymana była w klimacie filmowym. W pierwszych dwóch setach muzycznych graliśmy tylko standardy jazzowe, dopiero po wejściu grupy aktorskiej zespół rozpoczął rozrywkową część wieczoru. Było hucznie i z rozmachem, a na parkiecie nie zabrakło szaleństw dorównujących koncertom Rolling Stones’ów :)

SATISFACTION – najlepszy wybór wśród zespołów weselnych z dolnego śląska

W skład naszego zespołu wchodzą osoby z wykształceniem muzycznym, które na co dzień zajmują się produkcją muzyczną, edukacją muzyczną, aranżacją i kompozycją. Gramy w zespołach autorskich, mamy za sobą występy telewizyjne oraz koncerty na dużych festiwalach. 

Zespół na imprezę firmową i event

Organizując imprezę firmową, bankiet czy event zawsze należy pamiętać o perfekcyjnej oprawie muzycznej dobranej do stylistyki imprezy. Nasz zespół idealnie sprawdza się zarówno na dużych tanecznych imprezach firmowych oraz eventach, jak i małych kameralnych bankietach. Gramy zarówno rozywkowe przeboje jak jazzowe standardy. Oferujemy takie rozwiązania jak: duet jazzowy, trio na bankiet czy cały cover band. Dojeżdżamy do takich miast jak: Warszawa, Kraków czy Poznań.