Satisfaction - dołącz do nas na Facebooku Satisfaction - obejrzyj nas na youTube 

Zespół muzyczny Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą skierowaną do osób poszukujących wyjątkowej oprawy muzycznej na terenie Warszawy: www.bq-events.pl.
W naszej nowej ofercie znajdą Państwo zarówno zespół muzyczny na imprezy firmowe oraz eventy o charakterze tanecznym i rozrywkowym, jak i stylowy zespół jazzowy z repertuarem delikatnych ballad i akustycznych aranżacji znanych przebojów.

Koncert dla Volvo

Dziękujemy za zaproszenie i zaufanie oraz wspaniałą imprezę, jaką mieliśmy przyjemność zagrać na specjalnie zbudowanej na tę okazję scenie w wielkiej przestrzeni kopalni odkrywkowej podczas imprezy firmowej dla Volvo. Nasz zespół muzyczny wystąpił z repertuarem rozrywkowych hitów i tanecznych ponadczasowych przebojów.

Wyjątkowy Zespół zespół muzyczny na wesele

Zapraszamy do współpracy. W naszej nowej ofercie znajdą Państwo wyjątkowy cover band złożony z siedmiu muzyków (wokal żeński, wokal męski, gitara, pianino, bas, perkusja, saksofon) wspomaganych przez doświadczonego DJ-a, który poprowadzi imprezę w późniejszych godzinach imprezy.

Impreza firmowa we Wrocławiu

Dziękujemy za zaproszenie na imprezę firmową Artefaktu, na której wystąpiliśmy z repertuarem rozrywkowych tanecznych hitów we Wrocławiu. Impreza utrzymana była w klimacie lat trzydziestych. Niesamowita atmosfera, świetne przyjęcie i dużo dobrych słów. Dziękujemy pięknie i pozdrawiamy! :)

Event w Holiday Inn

Wspaniała impreza, pełna dobrej energii i tanecznych hitów. Dziękujemy za zaproszenie i znakomite przyjęcie. Zespół muzyczny wystąpił w składzie sześcioosobowym z dwiema wokalistkami.

Zespół muzyczny Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą na imprezy firmowe: www.bq-events.pl

Wyjątkowe i stonowane zespołu jazzowego idealnie sprawdza się na imprezach firmowych i eventach o charakterze kulturalnych wieczorów i bankietów. Ballady jazzowe, muzyka akustyczna, bossa nova i spokojne aranżacje muzyki popularnej. Stylowa oprawa muzyczna imprez na terenie takich miast jak Wrocław, Warszawa, Katowice.

Impreza firmowa dla Gaz System

Po raz kolejny nasz rozrywkowy zespół muzyczny miał przyjemność wystąpić na imprezie barbórkowej dla Gaz System. Dziękujemy za zaufanie. W tym roku wystąpiliśmy w składzie sześcioosobowym z dwiema wokalistkami oraz DJ-em, który wspomagał nas dodatkowym  repertuarem spoza naszej listy ;)

Zespół na wesele Wrocław

Wesele to bez wątpienia niezwykła i absolutnie wyjątkowa impreza, dlatego dobrze zadbać, aby zespół muzyczny odpowiedzialny za takie przyjęcie był zespołem z najwyższej półki. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno wyjątkowy cover band z muzyką taneczną, jak stylowy zespół jazzowy z muzyką delikatną i akustyczną, na stonowane i kulturalne przyjęcie weselne. Zapraszamy do współpracy.

Nowa oferta eventowa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o cover band przeznaczony przede wszystkim na imprezy firmowe i eventy zarówno na terenie Wrocławia jak i Warszawy. Zapraszamy na nasze nowe strony internetowe: www.spotmusic.pl oraz www.bq-events.pl

Wesela anglojęzyczne

Nasz zespół muzyczny na wesele posiada duże doświadczenie w prowadzeniu imprez międzynarodowych. Podczas takich imprez zwykle prowadzimy je w języku polskim i angielskim, jednak istnieje możliwość prowadzenia całego wesela międzynarodowego tylko w języku angielskim bez repertuaru polskiego.

Najlepszy zespół na Sylwestra – oprawa muzyczna imprez firmowych i balów sylwestrowych

Mamy doświadczenie w graniu i prowadzeniu imprez sylwestrowych dla dużych firm i hoteli. Mieliśmy przyjemność bawić gości w Dworze Elizy SPA w stylistyce popowej, Hotelu Bossa Nova Hotel&Sound w klimatach rockowych oraz na Międzynarodowych Targach Gdańskich, gdzie braliśmy udział w filmowym sylwestrowym show. Zapraszamy do współpracy.

WARSZTATY MUZYCZNE WE WROCŁAWIU

Zapraszamy na lekcje gry na instrumentach w ramach zajęć grupowych w ośrodkach kultury we Wrocławiu oraz prywatnych szkołach muzycznych. Prowadzimy naukę gry na pianinie, perkusji oraz gitarze. Wkrótce lekcje gry na gitarze Wrocław w formie zespołu gitarowego.

Satisfaction Live Cover Band - zespół na imprezy firmowe

Satisfaction Style to jedna z naszych propozycji dedykowanych na imprezy firmowe oraz bankiety. Proponujemy jeden z czterech różnorodnych tematycznie programów muzycznych: Disco Night Fever, Blues Brothers Party, Funky Pop Dancefloor oraz Smooth Jazz Evening. Na co dzień gramy we Wrocławiu, ale dojeżdżamy również do takich miast jak Katowice, Gdańsk czy Warszawa. Naszą specjalnością jest oprawa muzyczna eventów, spotkań biznesowych i kameralnych bankietów.

Sylwester dla MTG Gdańsk

Zespół muzyczny Satisfaction - Sylwester dla MTG Gdańsk

Dziękujemy Międzynarodowym Targom Gdańskim za znakomitą imprezę. Granie dla tak wspaniałej publiczności to dla nas czysta przyjemność. Impreza utrzymana była w klimacie filmowym. W pierwszych dwóch setach muzycznych graliśmy tylko standardy jazzowe, dopiero po wejściu grupy aktorskiej zespół rozpoczął rozrywkową część wieczoru. Było hucznie i z rozmachem, a na parkiecie nie zabrakło szaleństw dorównujących koncertom Rolling Stones’ów :)

SATISFACTION – najlepszy wybór wśród zespołów weselnych z dolnego śląska

W skład naszego zespołu wchodzą osoby z wykształceniem muzycznym, które na co dzień zajmują się produkcją muzyczną, edukacją muzyczną, aranżacją i kompozycją. Gramy w zespołach autorskich, mamy za sobą występy telewizyjne oraz koncerty na dużych festiwalach. 

Zespół na imprezę firmową i event

Organizując imprezę firmową, bankiet czy event zawsze należy pamiętać o perfekcyjnej oprawie muzycznej dobranej do stylistyki imprezy. Nasz zespół idealnie sprawdza się zarówno na dużych tanecznych imprezach firmowych oraz eventach, jak i małych kameralnych bankietach. Gramy zarówno rozywkowe przeboje jak jazzowe standardy. Oferujemy takie rozwiązania jak: duet jazzowy, trio na bankiet czy cały cover band. Dojeżdżamy do takich miast jak: Warszawa, Kraków czy Poznań.