Satisfaction - dołącz do nas na Facebooku Satisfaction - obejrzyj nas na youTube 

Nowy klip zespołu gotowy

Nowy klip zespołu

Zapraszamy do odsłuchania i oglądania naszego najnowszego klipu!

Nowy klip zespołu

Sesja nagraniowa zespołu SatisfactionJuż 23 lutego odbędzie sesja nagraniowa naszego klipu, na której zarejestrujemy kilka najsłynniejszych i ponadczasowych przebojów muzyki rozrywkowej. Usłyszą i zobaczą Państwo hity takie jak Get Lucky, Simply The Best czy Everybody Need Somebody. Zachęcamy do śledzenia nowości na naszym kanale Youtube oraz profilu Facebookowym!

Wesele Izy i Simona

Zespół muzyczny Satisfaction - Wesele Izy i Simona

Takie listy lubimy dostawać bardzo. :) Wesele Izy i Simona w Zamku Książ spokojnie możemy zaliczyć do najlepszych imprez roku 2013. Przywitaliśmy gości w Sali Maksymiliana grając standardy bossa novy w duecie na gitarze i fortepianie, dopiero po tej kameralnej części wszyscy przenieśli się na wyższe piętro do Sali Balowej, gdzie czekał już cały zespół z rozrywkowym repertuarem. Nie obyło się bez śpiewania gości wraz z nami, a nasz wokalista był niejeden raz dosłownie wyrwany do tańca na parkiet. Wspaniali ludzie, świetna zabawa i dużo dobrych słów sprawiły nam wielką radość i satysfakcję z naszej pracy. Energii wszystkim starczyło do końca.

Sylwester dla MTG Gdańsk

Zespół muzyczny Satisfaction - Sylwester dla MTG Gdańsk

Dziękujemy Międzynarodowym Targom Gdańskim za znakomitą imprezę. Granie dla tak wspaniałej publiczności to dla nas czysta przyjemność. Impreza utrzymana była w klimacie filmowym. W pierwszych dwóch setach muzycznych graliśmy tylko standardy jazzowe, dopiero po wejściu grupy aktorskiej zespół rozpoczął rozrywkową część wieczoru. Było hucznie i z rozmachem, a na parkiecie nie zabrakło szaleństw dorównujących koncertom Rolling Stones’ów :)

Najlepszy zespół na Sylwestra – oprawa muzyczna imprez firmowych i balów sylwestrowych

Mamy doświadczenie w graniu i prowadzeniu imprez sylwestrowych dla dużych firm i hoteli. Mieliśmy przyjemność bawić gości w Dworze Elizy SPA w stylistyce popowej, Hotelu Bossa Nova Hotel&Sound w klimatach rockowych oraz na Międzynarodowych Targach Gdańskich, gdzie braliśmy udział w filmowym sylwestrowym show. Zapraszamy do współpracy.

Satisfaction Live Cover Band - zespół na imprezy firmowe

Satisfaction Style to jedna z naszych propozycji dedykowanych na imprezy firmowe oraz bankiety. Proponujemy jeden z czterech różnorodnych tematycznie programów muzycznych: Disco Night Fever, Blues Brothers Party, Funky Pop Dancefloor oraz Smooth Jazz Evening. Na co dzień gramy we Wrocławiu, ale dojeżdżamy również do takich miast jak Katowice, Gdańsk czy Warszawa. Naszą specjalnością jest oprawa muzyczna eventów, spotkań biznesowych i kameralnych bankietów.

SATISFACTION – najlepszy wybór wśród zespołów weselnych z dolnego śląska

W skład naszego zespołu wchodzą osoby z wykształceniem muzycznym, które na co dzień zajmują się produkcją muzyczną, edukacją muzyczną, aranżacją i kompozycją. Gramy w zespołach autorskich, mamy za sobą występy telewizyjne oraz koncerty na dużych festiwalach. 

Zespół na imprezę firmową i event

Organizując imprezę firmową, bankiet czy event zawsze należy pamiętać o perfekcyjnej oprawie muzycznej dobranej do stylistyki imprezy. Nasz zespół idealnie sprawdza się zarówno na dużych tanecznych imprezach firmowych oraz eventach, jak i małych kameralnych bankietach. Gramy zarówno rozywkowe przeboje jak jazzowe standardy. Oferujemy takie rozwiązania jak: duet jazzowy, trio na bankiet czy cały cover band. Dojeżdżamy do takich miast jak: Warszawa, Kraków czy Poznań.